Wydarzenia • Kaimoa

Wydarzenia

WYDARZENIA

warsztaty

WARSZTATY

Samodoskonalenie to podstawa sukcesu każdego sportowca. We współpracy ze specjalistami w swoich dziedzinach opracowaliśmy cykl warsztatów i szkolenia, które pomogą Wam w rozwijaniu własnych kompetencji. Propozycję kierujemy nie tylko do zawodników, ale także rodziców, trenerów jak i opiekunów - czyli wszystkich tych, którzy są częścią środowiska pływackiego.

W oparciu o analizę rzeczywistych potrzeb sportowców, przygotowaliśmy autorskie programy szkoleniowe oraz warsztaty z zakresu treningu pływackiego, techniki pływania, treningu ogólnorozwojowego, diety sportowej, treningu mentalnego, budowania wizerunku, zarządzania karierą sportową oraz innych zagadnień powiązanych z rozwojem kariery zawodniczej.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi trenerami, dietetykami, psychologami sportu z Polski i zza granicy. Każdy z nich jest nie tylko specjalistą w swojej dziedzinie, ale także pasjonatem.

Sprawdź nasze szkolenia. Zdobywaj wiedzę. Bądź jeszcze lepszy.

Przejdź do warsztatów

OBOZY

Zgrupowania to w cyklu treningowym ważny moment. Dobrze przepracowany czas na obozie zaowocuje lepszymi wynikami sportowymi. To oderwanie się od codziennej rutyny czterech ścian swojej pływalni. Dlatego wybieramy lokalizacje, które spełniają wymogi najbardziej wymagającego treningu, pozwalają na efektywne przygotowanie i są atrakcyjne.

Pełna infrastruktura sportowa, baseny o wymiarach olimpijskich, komfortowa baza noclegowa, wyżywienie przygotowywane specjalnie dla sportowców, transport, ubezpieczenie oraz programy motywacyjne - to wszystko i wiele więcej przygotujemy specjalnie dla Twojego klubu pływackiego. Zapytaj o ofertę.

Nie trenujesz w klubie i chcesz jechać na obóz pływacki? Mamy propozycję wyjazdów indywidualnych, prowadzonych przez profesjonalną kadrę trenerską. Doskonalenie techniki pływania kraulem czy delfinem z nami na pewno zaowocuje progresem. Zgłoś się już dziś.

Przejdź do obozów
obozy
eventy

EVENTY

Naszą pasją są eventy sportowe. Jesteśmy współtwórcami oraz organizatorem największych zawodów pływackich w Polsce - International Swimming Cup Poznań 2017.

I to nie jest nasze ostatnie słowo. Kolejne projekty pływackie już wkrótce.

Wiemy jak przygotować wydarzenie po mistrzowsku. Masz pomysł na imprezę związaną z pływaniem i potrzebujesz pomocy? Dla Ciebie stworzymy koncept, zaplanujemy i zrealizujemy event. Napisz! Na pewno znajdziemy rozwiązanie.

Przejdź do eventów

WYMIANY

Wyjazd do zagranicznego klubu to niepowtarzalna okazja sportowa i doświadczenie życiowe. Marzysz o trenowaniu w najlepszych klubach pływackich w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Australii? Współpracujemy z najbardziej prestiżowymi klubami pływackimi. Będziesz miał okazję poznać zwyczaje treningowe swoich rówieśników z innych krajów. Trening stanie się jeszcze skuteczniejszy. Motywacja wzrośnie. A wyniki dadzą jeszcze więcej satysfakcji.

Skorzystanie z naszej propozycji to doskonały sprawdzian dla sportowców, którzy myślą o łączeniu swojej kariery pływackiej z zagranicznymi studiami na elitarnych uczelniach. Nie zapominamy, że podróże są ważnym elementem w kształceniu osobowości człowieka, dlatego dbamy o atrakcyjny program turystyczny.

Przejdź do wymian
wymiany